Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Wypłata PLN

 

 

 

Wypłatę gotówki w Euronet można zrealizować w prawie 7600 punktach w całej Polsce. Nasze urządzenia dostępne są w lokalizacjach niezależnych: w kinach, restauracjach, budynkach biurowych, na stacjach benzynowych, na przystankach tramwajowych, a także w oddziałach banków.

  Z uwagi na znaczny wzrost wartości jednostkowej wypłaty gotówki w ostatnich miesiącach wprowadziliśmy w części naszych urządzeń tymczasowy limit jednorazowej transakcji w wysokości 1000 PLN.  Limit został wprowadzony, by zapewnić jak największe liczbie klientów dostęp do gotówki w sieci Euronet. 

W przypadku pojedynczych urządzeń może również zdarzyć się sytuacja, że z uwagi na kończący się zapas banknotów w urządzeniu, wypłata żądanej kwoty może być chwilowo niemożliwa i wówczas rekomendowana jest niższa kwota wypłaty.

 

Wypłaty PLN w bankomatach Euronet- kartą oraz za pośrednictwem systemów płatności mobilnej.

 

 

Współpraca z bankami oraz instytucjami finansowymi w zakresie udostępniania sieci bankomatów i wpłatomatów.

 

Wypłaty i wpłaty* gotówki w urządzeniach Euronet poprzez systemy płatności mobilnej BLIK:

*dla Klientów Banku Pekao S. A. i Getin Bank S. A. oraz Nest Bank S. A.

                   
 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję